Nyakpánt Egy Karabinerrel – AKCIÓ
246 Ft 165 Ft-33%
Alapanyag: 100% poliészter szatén vagy bordás
Méretek
Szélesség: szatén: 20 mm
Hossz: 90 cm + cseppkarabíner
Szerelék: standard cseppkarabiner (1 db)
Ne aggódj, ha nem rendelkezel kész nyakpánt grafikával.
Töltsd fel a logód és a rendeléskor megjegyzés rovatba írd le az elképzelésed. Grafikus csapatunk az elképzelésednek megfelelően elkészíti a látványtervet.
Akciós nyakpántból a minimális rendelési mennyiség: 100 db/ grafika!
Az ár csak webes megrendelésre vonakozik!
Amennyiben más kiegészítővel, eltérő szélességű anyagot szeretne választani, KLIKK IDE!
Szállítási információk
Szállítás
Felirat nélküli termékeket általánosságban 1 munkanap alatt kiszállítunk, feliratozott termékek gyártási ideje 3-5 munkanapot vesz igénybe a grafikai terv elfogadásától számítva.
Szállítást a GLS végzi.
Segítségre van szükséged?
Keress minket bizalommal a sales@partybox.hu mail címen, vagy hívj minket munkanapokon 9-17 óra között a +36 1 299 0793-as telefonszámon!
Válaszd ki az anyagot! | |
---|---|
Válaszd ki a szélességet! | |
Válaszd ki a kiegészítőt! |
Leírás
A nyakpántok szublimációs eljárással való készítése a legmagasabb színvonalú gyártási technológiának számító eljárások egyike, segítségével színes nyomatok jeleníthetők meg a nyakbaakasztókon. Ezáltal teljesen egyedi passztartók készíthetők a vásárló igényei szerint saját logóval, céges emblémával.
Egyedi nyakpánt készítésnek kell lennie az első gondolatnak, ha egy valóban egyedi és korlátok nélküli tervezési lehetőséget keres.
A gyártási folyamat lehetővé teszi, hogy bármit megjelenítsünk a nyakpántokon, legyen ez színes fénykép, színátmenet, élénk alapszínek. Ehhez hozzáadva a karabinerek és egyéb szerelékek kombinációs lehetőségét, akkor teljesen egyedi terméke lesz. A passztartók Magyarországon készülnek a saját gyártó egységünkben. A teljes gyártási folyamat házon belül van, így minden lépést felügyelünk a grafikai tervezéstől, az előkészítésen keresztül, a gyártáson át a végső csomagolásig.
Ha valóban figyelemfelkeltő egyedi nyakpánt gyártás a cél a szublimáció a megfelelő eszköz, hogy full color színátmenetes vagy akár fotószerű képeket jelenítsünk meg a nyakpánt készítés során annak teljes hosszán. A nyakpánt anyagának selymes felülete rendkívül kényelmes viseletet biztosít. Az elkészült nyakpántok rendkívül tartósak, a felirat nem kopik, rendkívül időtálló.
A nyakpántok felhasználási köre rendkívül sokrétű, ráakaszthat kártyatartó tokban elhelyezett belépőkártyát, műanyag kártyát, használhatja kulcstartóként, rendezvényeken, kiállításokon passzokkal kiegészítve a beléptetést könnyíti meg.
Az általunk gyártott egyedi nyakpántok biztosan nem fognak csalódást okozni sem Önnek, sem munkatársainak vagy ügyfeleinek.
Tervezési segédlet 20 mm-es nyakpánthoz